بایگانی نوشته‌ها


چگونه تحول فرهنگی ایجاد کنید؟

چگونه تحول فرهنگی ایجاد کنید؟

چه کارکنان و رهبری یک سازمان متوجه آن باشند یا نه، هر سازمانی دارای فرهنگی است و  با آنچه افراد سازمان انجام می دهند تعریف می شود در واقع فرهنگ مجموعه ای از همه رفتارها است.آیا کارمندان برای کمک به یکدیگر تلاش می کنند؟ آیا رویکرد واحدی برای رفتار کارکنان با مشتریان وجود دارد؟این مورد برای هر شرکتی متفاوت است، سوال این است: آیا این همان فرهنگی است که شما می خواهید؟ اگر اینطور نیست، می‌توان فرهنگ موجود را به فرهنگی تبدیل کرد که از موفقیت کوتاه‌مدت و بلندمدت سازمان حمایت کند.بیایید کمی دقیقتر به این مفهموم نگاه کنیم و ببینیم تحول فرهنگی چیست؟

تامین مالی جمعی چیست؟ (crowdfunding)

تامین مالی جمعی چیست؟ (crowdfunding)

اگر در حوزه تامین سرمایه فعالیت کرده باشید احتمالا واژه تامین مالی جمعی یا crowdfunding به گوشتان خورده است، اما واقعا این واژه به چه معناست و چطور می‌توانیم از این روش برای تامین سرمایه استفاده کنیم.

کمال گرایی مثبت یا کماگرایی منفی

کمال گرایی مثبت یا کماگرایی منفی

کمال گرایی منفی یا ناسالم با تمرکز بیش از حد بر کنترل تشخیص داده می شود. کمال گراها می توانند به شدت آسیب زننده باشند و درگیر اطمینان از بی عیب بودن همه چیز شوند، که می تواند منجر به تلاش برای کنترل موقعیت ها یا افراد شود. این رفتار باعث بروز استرس می‌شود و بر روابط بین فردی تأثیر می‌گذارد.

دسته‌بندی مطالب وبلاگ
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...